Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Marzec 2018
200zł

RYSOWISKO – cz II kursu

24 marca | 09:45 - 11:45
Dorożkarnia

Kurs dla początkujących i średniozaawansowanych (od lat 11). Tematyka zajęć: Zasady rysowania brył na płaszczyźnir. Formy podstawowe, odległości i proporcje na przykładzie martwej natury cd. Zasady tworzenia światłocienia w różnych technikach rysunkowych; możliwości narzędzi rysunkowych – cd. Faktura i sposoby na jej przedstawienie na płaszczyźnie z zastosowaniem konkretnych przedmiotów. Rysowanie jasnym na ciemnym – doskonalenie techniki. Rysowanie pejzaży. Proporcje i elementy ciała człowieka. Szybki szkic. Zasady łączenia różnych technik rysunkowych. Zabawy rysunkowe. Prowadzi: Katarzyna Krasowska – plastyk, grafik, pedagog. Terminy zajęć:…

Dowiedz się więcej »
15,00zł

WARSZTATOWNIA: POD PALMAMI

24 marca | 11:00 - 13:00
Dorożkarnia

Stół wielkanocny to wizytówka domu podczas świąt. Dlatego w tym roku będziemy robić niepowtarzalne dekoracje z żywych roślin i przeróżnych kolorowych dodatków. Będzie można też wykonać papierowe jajeczka, zajączki i kurczaczki. Wielkanocne ozdoby podkreślą ciepłą i  wiosenną atmosferę w naszych domach. Warsztaty poprowadzą: Aleksandra Antolak, Magdalena Penczonek, Kasia Salinger. Koszt: 15 zł/osoba Obowiązują zapisy.            

Dowiedz się więcej »
Darmowy

NA SKRZYDŁACH HISTORII LOKALNEJ

25 marca | 10:00 - 16:30
Dorożkarnia

Projekt interdyscyplinarny dla młodzieży oparty na historiach lokalnych Siekierek i Wawra. Realizowany w partnerstwie Dorożkarni i Wawerskiego Centrum Kultury. Dofinansowanie: Fundusz Animacji Kultury w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej 2015-2012.    

Dowiedz się więcej »
+ Eksport Listed Wydarzenia