Konkursy i festiwale

 


 

ANIOŁ

ANIOŁ

Ogólnopolski konkurs na anioła jest organizowany przez Dorożkarnię od 2001 roku. Prace na konkurs mogą wykonać dzieci i młodzież w wieku 4 – 16 lat

www.aniol.dorozkarnia.pl


 

bestoff_logo

BEST OFF

Best Off jest prezentacją tego, co było najlepsze w minionym roku w niezależnej polskiej produkcji filmowej. Best Off jest festiwalem festiwali, bowiem pokazujemy filmy nagrodzone na największych ogólnopolskich festiwalach filmów niezależnych

www.bestoff.dorozkarnia.pl

 


 

SPONTAN

SPONTAN

Celem imprezy jest popularyzacja różnorodnych form ruchowo-tanecznych wśród dzieci imłodzieży, artystyczna konfrontacja dorobku amatorskich dziecięcych i młodzieżowych zespołów tańca i ruchu, doskonalenie umiejętności warsztatowych uczestników oraz nawiązywanie współpracy między ośrodkami kultury.

www.spontan.dorozkarnia.pl

 


 

SZOPKA

SZOPKA

Zapraszamy rodziny z Mazowsza do wykonania swojej szopki i przywiezienia jej do Dorożkarni…Pragniemy, aby ten stary zwyczaj wykonywania szopek, był nadal żywy i aby wspólna praca nad budową domku Świętej Rodziny połączyła Wasze rodziny jeszcze mocniej w oczekiwaniu na najpiękniejsze święta w roku, na Boże Narodzenie.

www.szopka.dorozkarnia.pl

 


 

TENTON

TEN TON

Dorożkarniowy Festiwal ma sprawić, że kolejna porcja wyjątkowych piosenek zostanie „otrzepana z kurzu zapomnienia”. Prezentowane utwory przetrwały próbę czasu. Teraz będą żyły nie tylko w naszej pamięci nowym życiem i będą mogły podobać się nowym pokoleniom.

www.tenton.dorozkarnia.pl


 

ZDERZENIA-TEATRALNE

ZDERZENIA TEATRALNE

Zderzenia Teatralne to projekt, którego celem jest konfrontacja dorobku teatrów młodzieżowych działających w małych ośrodkach w Polsce. Główną jego część stanowi Ogólnopolski Przegląd Teatrów Amatorskich – czyli prezentacje sceniczne wszystkich zaproszonych grup.

www.zderzenia.dorozkarnia.pl


 

FESTIWAL tworczosci LOGO 2017

FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY MOKOTOWA

Już po raz trzynasty zapraszamy do udziału przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne Mokotowa do udziału w konkursach z dziedziny filmu, fotografii, twórczości literackiej, muzyki, plastyki, recytacji, tańca i teatru. Celem Festiwalu jest rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości i aktywności artystycznej dzieci i młodzieży, propagowanie wiedzy o sztuce. Jest to także okazja do konfrontacji dorobku artystycznego grup reprezentujących poszczególne placówki oświaty Mokotowa.

Tradycja tego dorocznego święta mokotowskiej kultury sięga 2004 roku. Festiwal realizowany jest  przez zespół składający się z pracowników wszystkich domów kultury na Mokotowie: Centrum „Łowicka”, Domu Kultury „Dorożkarnia”, Domu Kultury „Kadr”, Służewskiego Domu Kultury, Młodzieżowego Domu Kultury „Mokotów” oraz Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Łazarskiego.

W ramach Mokotowskiego Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Dorożkarnia organizuje konkurs taneczny i  filmowy.

<< czytaj wszystko


 

Archiwum konkursów i festiwali —>