Taniec (początkujący)Breakdance (7-14 lat)

prowadzi: Marek Konopka – tancerz, choreograf, b-boy

poniedziałki, godz. 17.00 – 18.30

cena: 75 zł miesięcznie

 

zapisz się kafel (2)Breakdance jest jednym z podstawowych elementów kultury hip-hopu. To efektowny taniec z dużą ilością elementów siłowo-sprawnościowych oraz kroków wykonywanych w „parterze”, czyli rękami i nogami, a nawet całym ciałem na ziemi. Na początek tancerze poznawać będą i ćwiczyć pięć podstawowych elementów: toprocki, dropy, power movesy, freeze’y i footworki. Taniec ten rozwija wszystkie grupy mięśni i znacznie wpływa na poprawę kondycji, siły i gibkości. Breakdance, choć przez chłopców zdominowany, jest także dla dziewcząt. youtube-play-button


 Jazz Studio Tańca (12 – 16 lat)

zapisz się kafel (2)Uczestnicy nauczą się technik tańca jazzowego: musical, lyrical, modern i pracy w grupie, usprawnią swoją motorykę i poprawią kondycję fizyczną. Nie trzeba mieć szczególnych umiejętności, wystarczy chęć do pracy.

ikonka_film


SCENA MA GŁOS! – choreografia dla Pracowni Wokalnej

prowadzi: Paulina Jóźwicka – tancerka, aktorka, choreograf

czwartki, godz. 15.00 – 17.15

cena: bezpłatne

Konsultacje sceniczne dla wokalistów, podczas których rozwiną i wzmocnią świadomość swojego ciała. Młodzież pozna tajniki ruchu scenicznego, będzie pracować nad interpretacją tekstów piosenek i nauczy się swobodnego poruszania na scenie. Zajęcia indywidualne lub w małych grupach.