BEST OFF Festiwal przesunięty

O Festiwalu

 

Best Off jest prezentacją najlepszych produkcji polskiego kina niezależnego, amatorskiego i studenckiego. To festiwal festiwali, gdyż pokazujemy na nim zwycięskie filmy nagrodzone w minionym roku na najważniejszych festiwalach filmów autorskich. Prezentowane są dokumenty, filmy fabularne oraz animowane. Podczas pokazu widzowie mają okazję spotkać się z najnowszą polską twórczością filmową, ale też porozmawiać z autorami prezentowanych na Best Off obrazów oraz zagłosować na wybrany przez siebie film. To właśnie publiczność jest jedynym jurorem festiwalu.

 

Nasz festiwal istnieje dzięki wspaniałej współpracy z Wami – Twórcami i Organizatorami znakomitych festiwali w Polsce m. in.: Folk Film Festiwal, Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych Off Cinema, Węgiel Film Festiwal, Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich „Młode Albatrosy”, Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich „KLAPS”, Solanin Film Festiwal, Bytom Film Festiwal, Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Dozwolone do 21”, Międzynarodowy Festiwal Filmowy “Zoom-Zbliżenia”, Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych “Młodzi i Film”.

 

W tym roku festiwal Best Off odbędzie się 17 kwietnia, piątek,  o godz. 18:00 w warszawskim kinie Luna.

 

Relacja z 2019 roku:

 

Baner Best Off

 

 

 

Best Off Festiwal 2020 odbędzie się. Pracujemy nad ustaleniem nowego terminu.

Na Best Off Festiwal mogą być zgłaszane filmy nagrodzone i wyróżnione na festiwalach filmów niezależnych, amatorskich i studenckich w 2019 r. oraz w I kwartale 2020 r.

 

Filmy mogą być zgłaszane jedynie przez organizatorów festiwali filmowych.

 

Zgłoszenia powinno zawierać:

– nazwę festiwalu

– tytuł filmu

– imię i nazwisko autora

– kontakt mailowy lub telefoniczny do twórcy

– plik filmowy w formacie mov lub mp4 należy przesyłać na

– podpisany oryginał lub skan regulaminu

 

Filmy można zgłaszać tradycyjnie – dostarczając je osobiście lub drogą pocztową na adres: Dom Kultury Dorożkarnia w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, ul. Siekierkowska 28, 00-709 Warszawa, z dopiskiem: festiwal BEST OFF, a także elektronicznie – przesyłając je na adres mailowy marta.bernatowicz@dorozkarnia.pl z linkiem do filmu (WeTransfer, Dropbox itp.)

 

Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2020 roku.

Przed wysłaniem zgłoszenia przeczytać Regulamin festiwalu filmowego BEST OFF 2020

 

 

2019 rok

2018  rok

2017 rok

2016 rok

2015 rok

2014 rok

2013 rok

2012 rok

2011 rok

2010 rok

Dom Kultury Dorożkarnia

ul. Siekierkowska 28, 00-709 Warszawa

tel. 22 841 91 22

 

KOORDYNATORZY:

Marta Bernatowicz – marta.bernatowicz@dorozkarnia.pl

Jacek Różański – jacek.rozanski@dorozkarnia.pl