ZACZAROWANA DOROŻKA – gra miejska

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ZACZAROWANA DOROŻKA – gra miejska

10/09/2016 | 12:00 - 15:00

Darmowy

Przedwojenne Siekierki, osiedle dorożkarzy, miejsce szczególne i magiczne. Gra pozwoli na poczucie magii tej dzielnicy, poznanie historii osób i miejsc, które wciąż można zobaczyć i tych, po których zostały już tylko wspomnienia, a także włączenie się w wartką fabułę pełną emocji i magii. Przed graczami nie lada wyzwanie – pomoc w połączeniu się skłóconych kochanków, których rozdzieliła śmierć i których dusze próbują się odnaleźć tam, gdzie jeździ zaczarowana dorożka, zaczarowany dorożkarz, zaczarowany koń…

Gra trwa 3 godziny, w tym czasie gracze, poruszający się po oznaczonym na mapie terenie gry, będą poszukiwać śladów rozdzielonej przez śmierć pary i zaczarowanej dorożki, która może ich połączyć – jeśli znajdą wszystkie wskazówki i rozwiążą zagadkę, pomogą kochankom ponownie się spotkać.

Będą mieli także okazję odwiedzić mieszkańców Siekierek, którzy opowiedzą im o tym, jak dawniej wyglądało życie w tej magicznej dzielnicy.

Koordynatorka gry: Małgorzata Rycharska.

ZAPISY: https://zaczarowanadorozka.evenea.pl

Projekt w ramach 5. Święta Siekierek.

W tym roku przypada jubileusz 100 -lecia włączenia wsi Siekierki do Warszawy i 100-lecie włączenia Mokotowa do Warszawy.

Szczegóły

Data:
10/09/2016
Czas:
12:00 - 15:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Dorożkarnia

Miejsce

Dorożkarnia