GRA PLANSZOWA KORZENIE SIEKIEREK – premiera

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

GRA PLANSZOWA KORZENIE SIEKIEREK – premiera

21/10/2017 | 10:00 - 20:00

Darmowy

Witajcie, Podróżnicy. Przed Wami gra planszowa, która przybliży Wam historię warszawskich Siekierek. Sięgniecie do czasów dawnych i poznacie zapomniane już wydarzenia i postaci związane z historią tego miejsca. Celem gry będzie wzięcie udziału w jak największej ich liczbie. Różnią się one między sobą poziomem trudności. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy ukończy trzy zadania z puli najtrudniejszych

Gra planszowa “Korzenie Siekierek” jest grą przygodową, przeznaczoną dla grupy od dwóch do sześciu graczy w wieku od ośmiu lat wzwyż. Czas rozgrywki to około 120 minut. Ideą gry jest rywalizacja, gra rodzinna, nauka historii i rozbudzanie ciekawości.

Gra planszowa została stworzona przez doświadczony zespół projektantów gier z firmy Games Development i Domu Kultury “Dorożkarnia”, finansowany jest przez Muzeum Historii Polski w ramach Programu Patriotyzm Jutra.

Ilustracje do gry przygotowały znane malarki Anna Emelianowa i Aleksandra Iwanowa. Wykorzystane zostały również wcześniejsze prace artystek, które możemy znaleźć na stronie Korzenie Siekierek. Oprawę graficzną stworzył Jakub Różycki, a autorem gry jest Wacław Leśniewski.

Premiera gry odbędzie się na wielkim wydarzeniu PLANSZÓWKI NA NARODOWYM.

Szczegóły

Data:
21/10/2017
Czas:
10:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Dorożkarnia

Miejsce

PGE Narodowy
aleja Poniatowskiego 1,
Warszawa,
+ Google Map