Register Now

Register Now

 • Poszukiwani twórczy mieszkańcy Warszawy do naszego projektu 101 FLAG na 101 LAT!

  Do współtworzenia tego przedsięwzięcia zapraszamy ponad stu mieszkańców stolicy. Podczas spotkań warsztatowych będziemy wspólnie zastanawiać się nad zagadnieniem wolności i tożsamości w ujęciu narodowym, lokalnym i osobistym. Sto jeden osób zaprojektuje własne osobiste flagi, na których przedstawią siebie, swoje przekonania, osiągnięcia, marzenia.

  Dołącz do nas!
  Do 25 września poszukujemy około 15 osób do roli Liderów Projektu – to właśnie ta drużyna wytypuje stu twórców flag osobistych, weźmie udział w interdyscyplinarnych warsztatach przygotowanych specjalnie dla nich oraz wesprze koordynację i organizację wydarzenia finałowego 11 listopada. Liderem może zostać każdy, bez względu na wiek, przekonania i uzdolnienia. Liczy się otwartość, kreatywność, gotowość do spotkań z ludźmi i ciekawych zadań.

  Aby zgłosić się do drużyny Liderów, trzeba wypełnić formularz dostępny pod linkiem https://forms.gle/p7WrTinMPCvpK8pH6 do 25.09.2019 do godziny 15:00.

  Wszystkich zainteresowanych współpracą, samym wydarzeniem, zaprojektowaniem autorskiej flagi czy po prostu chętnych do rozmowy zapraszamy na OTWARTE SPOTKANIE INFORMACYJNE, które odbędzie się 21 i 22 września (sobota i niedziela) o 18:00 w Domu Kultury Dorożkarnia.

  Wszystkie wydarzenia projektu 101 flag na 101 lat są bezpłatne.
  Autorami projektu są: Maria Sztark i Łukasz Kowalski. Działania koordynuje Agata Grzybowska. Organizatorem przedsięwzięcia jest Dom Kultury Dorożkarnia w Warszawie. Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego Niepodległa.

Więcej wydarzeń

Content | Menu | Access panel