Debata oksfordzka online: Co powie ryba?

Debata oksfordzka online: Co powie ryba?

Wstęp bezpłatny

Fanpage Dorożkarni na Facebooku

28/11/2020 - 28/11/2020 12:00

Tytuł: Co powie ryba?

Teza: Polski rząd powinien dążyć do całkowitego zakazu połowu ryb na Morzu Bałtyckim na co najmniej 10 lat.

Alarmująco niskie stany biomasy rybnej w ostatnich latach zmusiły organy unijne do wydania całkowitego zakazu wschodniobałtyckiego stada dorsza. Podczas debaty strony zważą konieczność odejścia od połowów na akwenie w całości. Rozważą konsekwencje dla społeczności rybackiej, przemysłu przetwórczego i ekosystemu.

Podstawą komunikacji z uczestnikami jest wydarzenie na Facebooku Dorożkarni.  W dniu debaty, na stronie wydarzenia pojawią się 2 linki:

  • do platformy Google Meet, gdzie odbędą się warsztaty. Wejście jest w pełni darmowe, wystarczy kliknięcie w link. Jedynym wymaganiem jest posiadanie konta Google (czyli poczty na Gmailu, konta na youtube)
  • do platformy MixIdea, która jest przeznaczona do debatowania. Wystarczy wejść w link i nastąpi przeniesienie do ,,lobby” debaty.  Jedynym wymaganiem jest posiadanie konta na Facebooku lub Twitterze w celu szybkiego stworzenia konta na MixIdei.

Warsztaty poprowadzi – Dorota Kaiper, jak sama o sobie pisze: ,,debatuję, sędziuję i prowadzę warsztaty z debat od przeszło 4 lat. W Dorożkarni możecie mnie znać z prowadzenia projektu “Debaty w Dorożkarni” przez kilka miesięcy.”

Realizator projektu: Borys Sadowski.

Partnerzy projektu: Warszawska Liga Debatancka i Fundacja Nowy Głos.

Projekt realizowany w ramach MAL Siekierki.

Register Now

Register Now