Register Now

Register Now

 • Spektakl inspirowany filmem „Titanic”!

  „Czym jest prawdziwa miłość? Jak powinna wyglądać? Czy da się ją zdefiniować? W spektaklu 'Jack & Rose’ próbujemy rozgryźć uczucie, które opisywało już setki artystów, począwszy od antycznych dramatopisarzy na Britney Spears kończąc. My chcemy opowiedzieć o nim po swojemu, inaczej”– zapowiada reżyser.
  Czas trwania: 70 minut
  Spektakl dedykowany widzom powyżej 16. roku życia. Pojawiają się w nim sceny o charakterze erotycznym i wulgaryzmy.
  „JACK & ROSE”
  Takie uczucie w prawdziwym życiu zdarza się rzadko. Częściej można oglądać je w kinie. Oni jednak mieli szczęście. Marysię i Kubę trafiła strzała Amora. Niespodziewanie. Od pierwszego wejrzenia. Na zabój – tak jak w przypadku bohaterów ich ulubionego filmu. Wspólne dwa lata minęły równie ekscytująco jak dzień na Titanicu, w rytm romantycznego przeboju Celine Dion. Lecz i oni natrafili na górę lodową, która brutalnie przerwała ich związek. Na szczęście oboje wyszli z tego cało. Choć pokiereszowani. Po roku – nadal z otwartymi ranami – spotykają się…
  Stare emocje szybko dochodzą do głosu, a atmosfera ochładza się gwałtowniej niż woda w Atlantyku. Zatonięcie tej relacji wydaje się nieuniknione. Czy na słynnej szafie starczy miejsca dla obojga czy ktoś pójdzie na dno razem z dawną miłością?
  Występują: Antonina Kaliciak i Piotr Bartha.
  TEATR INACZEJ:
  Jesteśmy teatrem niezależnym istniejącym od października 2018 roku zrzeszającym młodych pasjonatów. Mamy za sobą autorskie realizacje teatralne m.in. spektakl „Dobry wieczór, to my!” oraz poetycką impresję teatralną „zobaczymy”. Oba spektakle zdobyły Grand Prix i Nagrodę Publiczności na Festiwalu Teatrów Studenckich „START” w 2019 i 2021 roku.
  Nasz spektakl „Jack & Rose” otrzymał szereg wyróżnień na festiwalach teatralnych w całej Polsce m.in. na Brodnickiej Uczcie Teatralnej, Zamkowych Spotkaniach Teatralnych o laur „Złotego Gargulca” w Szydłowcu oraz na Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Niesfornych Galimatias w Warszawie.
  TWÓRCY:
  Scenariusz i reżyseria: Adrian Luzar
  Asystenci reżysera: Amanda Nabiałczyk, Marcin Godlewski
  Głos z offu: Aleksandra Kucek
  Choreografia tanga: Hubert Zarzycki
  Oryginalny utwór ze spektaklu „Jack i Rose” pt. „Słowa”
  muzyka i słowa: Adrian Luzar
  aranżacja: Dominika Jamroz, Mariusz Wojakowski
  miks i mastering: Mikołaj Żewierżejew
  „El tango da Rosa” ze spektaklu „Jack i Rose”
  muzyka: Mariusz Wojakowski, Dominika Jamroz
  miks i mastering: Mikołaj Żewierżejew
  nagranie: W dobrym tonie studio
  W spektaklu wykorzystujemy także fragmenty następujących utworów:
  James Horner – „Rose”
  Postmodern Jukebox – „My Heart Will Go On” – Vintage ’50s Jackie Wilson – Style Celine / Titanic Cover ft. Mykal Kilgore
  Plakat: Marcin Godlewski, Mateusz Jaskot
  Foto: Mateusz Jaskot.
  Bilety: 35 zł.

Więcej wydarzeń

Content | Menu | Access panel