Register Now

Register Now

  • Niezależnie od tego, co tworzysz – prosty szalik, czy skomplikowany sweter – znajdziesz tu miejsce dla siebie.
    23 kwietnia | Pobierz bezpłatną wejściówkę

    Zapraszamy pasjonatki i pasjonatów dziergania na spotkania poświęcone dzierganiu na drutach i szydełku. Tworzymy przestrzeń pełną inspiracji, kreatywności i dobrej energii. W przyjaznej atmosferze wymieniamy się doświadczeniami, uczymy nowych technik, dzielimy wzorami oraz wspieramy się w realizacji własnych projektów.

    Podczas spotkań:

    pracujemy nad własnymi projektami

    poznajemy nowe ściegi i wzory

    dzielimy się sprawdzonymi wskazówkami i trikami

    wymieniamy się wzorami i inspiracjami

    poznajemy osoby o podobnych pasjach

    spędzamy czas w miłym, twórczym gronie

    Nie musisz mieć dużego doświadczenia – wystarczą podstawowe umiejętności, pasja i chęć do tworzenia. Zabierz swoje druty, szydełko i włóczkę – resztą zajmiemy się wspólnie!

    Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele radości daje dzierganie w dobrym towarzystwie. To nie tylko rękodzieło – to społeczność, która inspiruje i łączy.

    Drugi i czwarty czwartek miesiąca, godz. 17.30-19.30

    W marcu widzimy się 9 i 23 kwietnia.

    Prowadząca: Katarzyna Salinger – koordynatorka działu animacji

Content | Menu | Access panel