TRAMPOLINA DO KINA – letnie warsztaty

TRAMPOLINA DO KINA – letnie warsztaty

Dorożkarnia

26/08/2019 - 30/08/2019 8:00-17:00

Letnie warsztaty z Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy

Dzieci podczas pięciodniowych letnich warsztatów filmowych wyreżyserują swój pierwszy film animowany. Każdego dnia będziemy zajmować się innym etapem tworzenia filmu. Zaczniemy od scenariusza, poeksperymentujemy ze stanowiskiem do animacji, żeby zobaczyć “jak to działa”. Rozrysujemy swoje pomysły na kartonach i ustalimy, jakie światy i postaci musimy ulepić, narysować, namalować, żeby mógł powstać film. Własnoręcznie stworzymy scenografię. Będziemy budować! Zrobimy też wielkie i małe hałasowanie, nagramy dźwięki do naszych filmów, a pomoże nam w tym profesjonalny dźwiękowiec. Podpatrzymy jak powstają kolejne sceny naszych filmów. Będziemy animować i świetnie się bawić! A na koniec warsztatów rozwiniemy czerwony dywan i weźmiemy udział w najbardziej oczekiwanej premierze tego lata, premierze naszych filmów!

W programie naszych spotkań znajdą się oprócz warsztatów twórczych, zajęcia ruchowe, będzie czas na swobodną zabawę, wycieczkę niespodziankę i relaks przy dobrych filmach animowanych.

Data: 26 sierpnia 2019- 30 sierpnia 2019 (poniedziałek – piątek), godz. 8.00-17.00

Grupa: max 15 dzieci w wieku 7-10 lat

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie

Cena: 400 zł

Miejsce: Dom Kultury Dorożkarnia, ul. Siekierkowska 28, 00-709 Warszawa

INFORMACJE I ZAPISY: trampolina@ckf.waw.pl

Prowadząca: 

Magdalena Bryll – jest absolwentką łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Pracowała jako animator między innymi przy oscarowym „Piotrusiu i Wilku”. Jest również ilustratorką książek. Od 2010 roku pod nazwą POKLATKOWO.PL prowadzi warsztaty animacji poklatkowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie całego kraju. Pod jej opieką powstało już ponad 300 filmów animowanych w różnych technikach. Współpracuje z Warszawskim Liceum Filmowym, Instytutem Edukacji Artystycznej APS, oraz Legnicką Akademią Filmową.

Register Now

Register Now