Szopka 2015

Ogłaszamy po raz szósty konkurs plastyczny na szopkę dla rodzin.
Zapraszamy!


o konkursie

Już po raz szósty do wzięcia udziału w konkursie konstruowania szopek zapraszamy całe rodziny. Pragniemy, aby ten stary zwyczaj wykonywania szopek na najpiękniejsze święta w roku, był nadal żywy. Zapraszamy wszystkie rodziny z Warszawy, okolic i całego Mazowsza do wykonania swojej szopki i przywiezienia jej do Dorożkarni. Wernisaż będzie połączony z konkursem na najpiękniejszą rodzinną szopkę bożonarodzeniową i uroczystością wręczenia nagród. Szopkę należy przywieźć do Dorożkarni w dniu konkursu, a po imprezie tego samego dnia, będzie można ją zabrać do domu. Szopek nie przyjmujemy wcześniej, ani też nie zatrzymujemy w archiwum. Są one Waszą, rodzinną własnością.
Naszym celem jest podtrzymanie starego zwyczaju wykonywania szopek. Mamy nadzieję, że wspólna praca nad budową domku Świętej Rodziny połączy Wasze rodziny jeszcze mocniej w oczekiwaniu na najpiękniejsze święta w roku, na Boże Narodzenie, a wykonanie własnej szopki da wam wiele radości.
Nie chcemy pozbawiać Was możliwości cieszenia się jej widokiem w czasie tych wspaniałych, rodzinnych świąt, dlatego zapraszamy do Dorożkarni z szopkami po Świętach Bożego Narodzenia - szczegóły i terminy znajdziecie w dziale REGULAMIN TERMINY.

top bottom
regulamin

Każda rodzina lub grupa spokrewnionych osób, a nawet przyjaciół może wziąć udział w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Warunkiem jest jedynie zgłoszenie swojego udziału w konkursie do dnia 8 stycznia 2015 r.
Wykonaną własnoręcznie szopkę należy przywieźć do Dorożkarni w dniu 10 stycznia 2015 roku (sobota). Tego dnia o godz. 16.00 rozpocznie się wernisaż połączony z wyborem najpiękniejszej szopki i wręczeniem nagrody publiczności, czyli Nagrody Głównej oraz Nagrody Organizatora. Wszyscy, którzy przybędą na imprezę i zgłoszą swoją szopkę do konkursu, będą mogli wziąć udział w wyborach najpiękniejszej szopki. Każda rodzina będzie miała szansę na zdobycie nagrody!
Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie. Pobierz koniecznie Kartę Zgłoszenia udziału w konkursie. Wypełnioną Kartę Zgłoszenia można dostarczyć osobiście, przesłać pocztą lub na adres: katarzyna@dorozkarnia.pl do dnia 8 stycznia 2015 r.

top bottom

kontakt

DOM KULTURY DOROŻKARNIA w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.
Warszawa 00-709, ul. Siekierkowska 28 , tel.022 841 91 22, fax.:022 841 91 22,
e-mail:
DOJAZD autobusami linii nr 108 i 167
(przystanek Łososiowa).

KATARZYNA KRASOWSKA - opiekun konkursu,

top bottom
top