Kategorie
Konkursy i festiwale

ART MOKOTÓW

Grafika wydarzenia ART MOKOTÓW - chłopiec skaczący w chmurach

 

Po raz jedenasty zapraszamy na coroczne widowisko przygotowane w partnerstwie przez mokotowskie instytucjekultury i oświaty.

W tym roku na scenie Służewskiego Domu Kultury wystąpią przedstawiciele Centrum ŁOWICKASłużewskiego Domu KulturyDomu Kultury KADR, Domu Kultury DOROŻKARNIAMłodzieżowego Domu Kultury MokotówOgniska Pracy Pozaszkolnej 70.

Program wydarzenia i informacje o występujących znajdziecie w zakładce PROGRAM.

Na wydarzenie, które odbędzie się 16 lutego 2024 o godz. 19.00 na scenie Służewskiego Domu Kultury zapraszają Rada i Zarząd Dzielnicy Mokotów.

Uwaga, na wydarzenie obowiązują zaproszenia.

 

POBIERZ PDF: Art_Mokotów_2024_program

Program wydarzenia Art Mokotów 2024, zdjęcia występujących i opisy

 

 

Program wydarzenia Art Mokotów 2024, informacje o występujących oraz ich zdjęcia

II Gala Art Mokotów odbyła się w dniu 13 listopada 2008 r. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.

Widowisko zostało zorganizowane przez Urząd Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz mokotowskie domy kultury kultury: Centrum Łowicka, Dorożkarnię, Dom Kultury Kadr, MDK Mokotów i Służewski Dom Kultury.

Reżyseria: Szczepan Szczykno.

I gala Art Mokotów odbyła się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w dniu 23 listopada 2007 roku.

W widowisku uczestniczyły dzieci i młodzież z mokotowskich domów kultury: Centrum Łowicka. Dorożkarni, Domu Kultury Kadr, MDK Mokotów i Służewskiego Domu Kultury. Występom scenicznym towarzyszyły wystawy prac plastycznych oraz pokazy filmowe.

Wszystkie zdjęcia są na wolnych licencjach. Możecie z nich korzystać, autorkom i autorom zdjęć będzie miło, jeśli podpiszecie je ich nazwiskiem. Nazwiska znajdziecie w każdym albumie.

Art Mokotów 2023

Art Mokotów 2022

Art Mokotów 2021

Art Mokotów 2020

Art Mokotów 2019

Art Mokotów 2018

Art Mokotów 2017

Art Mokotów 2016

Art Mokotów 2008

Art Mokotów 2007