Kategorie
Konkursy i festiwale MIT TON festiwal

16. Festiwal MIT TON – Piosenki Andrzeja Zauchy

Patronem festiwalu MIT TON 2024 jest Andrzej Zaucha

Przesłuchania festiwalowe odbędą się 13 kwietnia 2024 roku w DOROŻKARNI

Koordynatorką projektu jest Monika Leśkiewicz – monika.leskiewicz@dorozkarnia.pl

Wyprodukowaliśmy dla Was 12 profesjonalnych podkładów do wybranych piosenek z repertuaru Andrzeja Zauchy:

Póki masz nadzieje /4:53/
muzyka: Jerzy Cierpiałek
tekst: Andrzej Sobczak

Atramentowa piosenka o wakacjach /3:30/
muzyka: Wiesław Pieregorólka
tekst: Zbigniew Książek

Nas nie rozdzieli /3:28/
muzyka: Jerzy Dobrzyński
tekst: Zbigniew Książek

Naucz mnie uśmiechu /3:44/
muzyka: Maciej Szymański
tekst: Andrzej Sobczak

Piosenka o marzeniach /2:58/
muzyka: Wiesław Pieregorólka
tekst: Zbigniew Książek

Jesienna piosenka /3:32/
muzyka: Karol Dragan
tekst: Andrzej Zaucha

Jak na lotni /4:42/
muzyka: Waldemar Świrgiel
tekst: Andrzej Sobczak

Drzazgi /3:02/
muzyka: Zbigniew Górny
tekst: Krzysztof Jaślar

Jeszcze w sercu radość /3:59/
muzyka: Jacek Mikuła
tekst: Wiesława Rosińska

Wieczór nad rzeką zdarzeń /3:54/
muzyka: Janusz Koman
tekst: Jan Kondratowicz

Byłaś serca biciem /4:16/
muzyka: Jerzy Dobrzyński
tekst: Zbigniew Książek

Smakować świat /3:29/
muzyka: Jacek Malinowski
tekst: Krzysztof Drzewiecki

fot. PAP /Krzysztof Świderski

ANDRZEJ ZAUCHA był jednym z najlepszych polskich wokalistów w historii. Świetnie śpiewał, improwizował i do tego miał interesujący „czarny głos”. Po prostu czuł muzykę, a na dodatek potrafił zagrać na wszystkim co wpadło mu w ręce. Jednak przede wszystkim był wspaniałym człowiekiem uwielbianym w środowisku, życzliwym, ciepłym, skromnym, zawsze uśmiechniętym i dowcipnym. Dobre emocje przemawiały i przemawiają z wykonywanych przez niego utworów.

Jego ukochanym gatunkiem muzyki był rhythm and blues, który wywodzi się z połączenia jazzu, bluesa i gospel, (albo wywodzi się z jazzu… albo jest połączeniem jazzu…) jest więc już sam w sobie uosobieniem muzycznej różnorodności. Być może dlatego Andrzej Zaucha był artystą wszechstronnym – uznanym wokalistą nie tylko R’n’B, ale również rockowym, jazzowym i popowym, saksofonistą, perkusistą, a także aktorem i artystą kabaretowym. Jego możliwości wokalne i różnorodność repertuaru budziły podziw, tym bardziejże był muzycznym samoukiem.

Jeśli chodzi o estradę, to Andrzej wszystko potrafił. Był, można powiedzieć, showmanem w hollywoodzkim stylu. Poruszał się z łatwością w każdym gatunku muzycznym, frazował jak jazzman, a skalą głosu mógł wpędzić w kompleksy niejednego śpiewaka operowego” – wspominał Andrzej Sikorowski. Piotr Baron, spoglądając wstecz, tak mówił o Zausze: „był pierwszym – i póki co ostatnim – człowiekiem w Polsce, który śpiewał po męsku. Nie piszczał, unikał melizmatów, scat stosował tylko wtedy, gdy była taka potrzeba, a słyszał jak pies o północy. To, jak ten facet słyszał wszystko, co się dzieje w muzyce, to życzę takiego słuchu wszystkim najgroźniejszym muzykom. A oprócz tego miał świetne poczucie rytmu, był urodzonym swingmanem. Podziałkę swingową stosował w sposób naturalny. Nie musiał się tego uczyć. On po prostu wiedział, co zrobić, żeby wszystko na scenie się bujało. Każde granie z Zauchą to było święto„.

16. MIT TON festiwal ma charakter etapowy i długofalowy. Jego celem jest niezmiennie przypomnienie, uaktualnienie i promocja najlepszych wzorców polskiej piosenki. Dotychczas patronami kolejnych spotkań wokalnych byli: dwukrotnie Jacek Cygan, Marek Dutkiewicz, Seweryn Krajewski, Jarosław Kukulski, Maryla Rodowicz, Grażyna Łobaszewska, Mieczysław Szcześniak, Ewa Bem, Wojciech Młynarski, Katarzyna Gärtner, Czesław Niemen, Andrzej
Poniedzielski, Krystyna Kwiatkowska i Anna Jantar. Podczas tegorocznego festiwalu odkryjemy piosenki Andrzeja Zauchy, jednego z najlepszych polskich wokalistów w historii, który świetnie śpiewał, improwizował i do tego miał interesujący „czarny głos”. Po prostu czuł muzykę, a na dodatek potrafił zagrać na wszystkim co wpadło mu w ręce. Jednak przede wszystkim był wspaniałym człowiekiem uwielbianym w środowisku, życzliwym, ciepłym, skromnym, zawsze uśmiechniętym i dowcipnym. Dobre emocje przemawiały i przemawiają z wykonywanych przez niego utworów.
Festiwal rozpoczyna się ogłoszeniem Regulaminu i trwać będzie do zakończenia ostatniego etapu festiwalu pod koniec roku 2024.

I. Organizator

Dom Kultury DOROŻKARNIA w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
ul. Siekierkowska 28, 00-709 Warszawa
kontakt: tel. 22 841 91 22, e-mail: biuro@dorozkarnia.pl

Informacji na temat festiwalu udzielają:

Monika Leśkiewicz – koordynatorka projektu, e-mail: monika.leskiewicz@dorozkarnia.pl,
Katarzyna Salinger, tel. 22 841 72 17.

Informacje festiwalowe:
profil na Facebooku
strona www.dorozkarnia.pl/mitton
playlista na kanale YouTube Dorożkarni.

II. Kalendarz festiwalowy

pierwsza połowa stycznia 2024 r.  – ogłoszenie patrona festiwalu oraz wydanie płyty festiwalowej z 12 profesjonalnymi podkładami do wybranych piosenek Andrzeja Zauchy,
druga połowa stycznia 2024 r. – ogłoszenie konkursu – internet (profil festiwalowy na Facebooku, www.dorozkarnia.pl, www.dorozkarnia.pl/mitton/, na kanale YouTube Dorożkarni),
5 kwietnia 2024 r. – upływa termin zgłoszenia udziału w konkursie;
13 kwietnia 2024 r. – przesłuchania uczestników, miejsce:  DK DOROŻKARNIA;
maj-czerwiec 2024 r. – koncert laureatów,
maj-sierpień 2024 r. – warsztaty dla laureatów Festiwalu w DK DOROŻKARNIA.
Organizator zastrzega prawo do zmiany terminu poszczególnych wydarzeń festiwalowych, w przypadkach uzasadnionych przyczynami niezależnymi od niego.

 III Cele konkursu

1. Prezentacja śpiewających młodych artystów.
2. Prezentacja i popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wartościowego materiału repertuarowego.
3. Wspieranie amatorskiego ruchu artystycznego w dziedzinie piosenki.

Idea Festiwalu jest ściśle związana z działaniami promującymi polską piosenkę. Taką, której atutem jest niebanalna muzyka oraz wartościowe literacko, artystycznie i wychowawczo teksty.
Festiwal ma na celu także wsparcie młodych talentów poprzez możliwość pracy z profesjonalnymi muzykami i trenerami wokalnymi, wystąpienie na scenie, jak również nagrodzenie uczestników najlepiej wykonanych utworów.
Dbamy o przyjazną atmosferę przesłuchań zbliżoną bardziej do kameralnego koncertu niż stresującej rywalizacji konkursowej. Bardzo ważny jest dla nas również aspekt edukacyjny. Młodzi wokaliści nie tylko zapoznają się w praktyce z historią dobrej polskiej muzyki rozrywkowej, ale również pracują nad warsztatem wokalnym i obyciem scenicznym. Laureaci festiwalu podczas warsztatów będą mieli okazję do indywidualnej pracy z profesjonalnymi trenerami. Uwieńczeniem tej pracy jest występ w Koncercie Galowym oraz możliwość udziału w nagraniu płyty z utworami patrona kolejnego festiwalu MIT TON.

IV. Repertuar

Obowiązkiem uczestników konkursu festiwalowego jest wykonanie przynajmniej jednego, dowolnie wybranego utworu z repertuaru Andrzeja Zauchy.

V. Kategorie uczestników

1. Dzieci 7-10 lat (urodzone między 1 stycznia 2014 roku, a 31 grudnia 2017 roku);
2. Młodzież 11-14 lat (urodzona między 1 stycznia 2010 roku, a 31 grudnia 2013 roku);
3. Młodzież 15-18 lat (urodzona między 1 stycznia 2006 roku, a 31 grudnia 2009 roku) oraz młodzież 19 lat (urodzona między 1 stycznia, a 31 grudnie 2005 roku) jeśli jest się uczniem 5 letniej szkoły ponadpodstawowej.
W konkursie mogą brać udział również zespoły wokalne i duety w każdej kategorii.

VI. Warunki udziału

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
1. przygotowanie dwóch piosenek w języku polskim, w tym jednej obowiązkowej z repertuaru Andrzeja Zauchy;
2. wypełnienie karty zgłoszenia online za pośrednictwem Evenea w nieprzekraczalnym terminie do 5 kwietnia 2024 r.
3. UWAGA! W przesłuchaniach może wziąć udział maksymalnie 100 uczestników: wokalistów/duetów/zespołów. O zakwalifikowaniu się wokalistki/wokalisty/ zespołu/duetu do przesłuchań decyduje kolejność zgłoszeń.
4. Opłata akredytacyjna w wysokości 100 zł (od jednego uczestnika, jednego duetu lub jednego zespołu).
Akredytację należy wpłacić do 5 kwietnia 2024 r. na nr konta: Bank Pekao 03 1240 6003 1111 0000 4945 4998, w tytule należy wpisać: Imię i nazwisko wokalisty/duetu/zespołu/MIT TON 2023/akredytacja.
UWAGA! Dorożkarnia nie zwraca wpłaconej akredytacji w przypadku nieobecności wokalisty/duetu/zespołu,
5. UWAGA! laureaci festiwalu MIT TON 2023 Piosenki Anny Jantar, którzy wzięli udział w nagraniach tegorocznej płyty festiwalowej, na przesłuchaniach 16. MIT TON festiwalu Piosenki Andrzeja Zauchy nie mogą prezentować piosenki nagranej przez siebie na płycie.

VII. Jury

Prezentacje oceniane będą przez artystów i pedagogów wokalnych, dziennikarzy muzycznych i przedstawicieli polskiej sceny muzycznej.

VIII. Kryteria oceny

Jury oceniać będzie: umiejętności wokalne, muzykalność, autorską interpretację piosenek, dykcję, dobór repertuaru do wieku i możliwości wykonawczych. Werdykt jury jest ostateczny i niepodważalny.

IX. Informacja o płycie festiwalowej

Przed rozpoczęciem przesłuchań, organizatorzy przygotują materiał muzyczny z wybranym repertuarem patrona – 12 utworów, z którego będą mogli skorzystać uczestnicy podczas przesłuchań festiwalowych. Materiał zostanie opublikowany na kanale YouTube www.youtube.com/DOROŻKARNIA i www.dorozkarnia.pl/mitton/.
UWAGA! Uczestnicy nie są zobowiązani do korzystania z półplaybacków nagranych na płycie. Mogą wybrać dowolny utwór z repertuaru Andrzeja Zauchy.

X. Uwagi techniczne

Wykonawcy mogą wspomagać swoje prezentacje własnym podkładem muzycznym lub żywym akompaniamentem (organizator zapewnia  jedynie fortepian elektroniczny).
W karcie zgłoszenia należy podać wymagania techniczne: rodzaj instrumentu, liczba mikrofonów.

Podkłady muzyczne należy przesłać do dnia 10.04.2024 na adres
jerzy.fraczek@dorozkarnia.pl (w przypadku dużych plików można skorzystać z platformy transferowej np. WeTransfer.com). Należy też przywieźć kopię podkładu na pamięci przenośnej USB lub płycie CD nagranej w formacie CD-Audio.

Odtworzone zostaną podkłady muzyczne tylko w postaci plików w formatach .wav
w nieskompresowanym formacie  PCM  lub .mp3  ze stałym strumieniem 256
lub 320kbps
(zapisany z pełną informacją o pliku – długość, bitrate). Nie odtwarzamy plików w innych formatach  .aif .flac .m4a .mid i innych plików zakodowanych.

XI. Nagrody

1. Wszyscy laureaci festiwalu wyłonieni przez Jury w drodze konkursu zostaną zaproszeni do udziału:
-> w koncercie galowym;
-> w nagraniu płyty z piosenkami patrona kolejnego festiwalu MIT TON
-> w warsztatach przygotowujących do koncertu galowego i nagrań w studio.
Młodzi artyści będą mieli okazję pracy z zawodowymi muzykami i prezentacji swoich możliwości na profesjonalnej scenie.
2. Wszyscy laureaci festiwalu (nagrody i wyróżnienia) otrzymają dyplomy laureatów i upominki.
3. Laureat Grand Prix otrzyma:
-> festiwalową statuetkę, wykonaną przez artystę rzeźbiarza Adama Fedorowicza i ufundowaną przez Dom Kultury Dorożkarnia;
-> statuetkę i nagrodę finansową ufundowaną przez Stowarzyszenie SAWP.
Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych organizator pobierze i opłaci 10% zryczałtowanego podatku od wartości nagrody finansowej (art. 30 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r.  z późniejszymi zmianami). Nagroda będzie wypłacano przelewem na konto laureata.
4. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymają dyplomy uczestnictwa.

XII. Prawa autorskie

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja. Przystąpienie do przesłuchań 16. Festiwalu
MIT TON Piosenki Andrzeja Zauchy jest możliwe po wyrażeniu przez uczestnika lub jego rodzica/ opiekuna prawnego nieodwołalnej, nieograniczonej czasowo oraz terytorialnie zgody w rozumieniu art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1191, z późn. zm.) na:
1. Utrwalenie wizerunku, jak również jego wypowiedzi lub artystycznego wykonania oraz do eksploatacji tych utrwaleń na wszelkich polach eksploatacji znanych w chwili ustalenia dzieła. W szczególności w formie publicznego odtwarzania, wprowadzania do pamięci komputera oraz emisji (w tym nadawania i udostępniania) w radio, telewizji oraz Internecie przez Organizatora.
2. Wykorzystanie wizerunku uczestnika, jak również jego wypowiedzi lub artystycznego wykonania dla celów marketingowych lub promocji, w tym reklamy, sponsoringu, a także dla celów edukacyjnych lub szkoleniowych Organizatora i innych podmiotów.

Korzystanie z wypowiedzi, utworów, artystycznych wykonań uczestnika w określonym powyżej zakresie nie wiąże się z obowiązkiem zapłaty na rzecz Organizatora żadnego wynagrodzenia lub odszkodowania.

Wyrażenie powyższej zgody następuje poprzez odpowiednie wypełnianie formularza rejestracyjnego w systemie Evenea.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian zapisów regulaminowych.

XIII. Przetwarzanie danych osobowych

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz podanie danych osobowych niezbędnych do udziału oraz prawidłowego sklasyfikowania uczestnika konkursu. Podanie danych wskazanych na formularzu zgłoszeniowym jest niezbędne
do udziału w wydarzeniu.

Klauzula informacyjna

1. Zgodnie z art. 13 rozporządzenia RODO z dn. 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych otrzymanych od Państwa jest Dom Kultury Dorożkarnia w dz. Mokotów m. st. Warszawy, 00-709 Warszawa, ul. Siekierkowska 28. Kontakt: tel.: 22 841 91 22 e-mail: biuro@dorozkarnia.pl.
2. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Pani Barbara Trojanowska, wszelkie pytania związane z przetwarzaniem danych osobowych można kierować pod adres e-mail:iod@poczta.dorozkarnia.pl  604 894 890 lub biuro@dorozkarnia.pl
3. Dane są przetwarzane w celu:
a) Przeprowadzenia konkursu w tym ustalenia kategorii wiekowej;
b) Wydania ewentualnej nagrody zwycięzcy.
W przypadku zwycięzców konkursu przetwarzane będą także w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze związanego z przekazaniem nagrody finansowej zwycięzcy;
4. Odbiorcami Państwa danych będzie dostawca usługi hostingowej – publikacja wyników konkursu na stronie www organizatora;
5. Dane nie będą przekazywane do Państw trzecich.
6. Dane będą przetwarzane – o uczestnikach i opiekunach artystycznych, w celach statystycznych oraz ochrony przed roszczeniami – przez okres 3 lat;
7. Przysługują Państwu następujące prawa:
a) Prawo dostępu do danych;
b) Prawo do żądania sprostowania danych – w przypadku, gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne;
c) Prawo do żądania usunięcia danych – w przypadku: gdy dane te nie są już niezbędne do celów, dla których były zbierane/przetwarzane, przetwarzane są niezgodnie z prawem, właściciel wycofał zgodę, dane muszą zostać usunięte, aby wypełnić obowiązek wynikający z przepisów prawa;
d) Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania – w przypadku: kwestionowania prawidłowości danych, przetwarzania niezgodnie z prawem, braku konieczności przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
8. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
9. Podanie danych:
a) Na formularzu zgłoszeniowym ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do wzięcia udziału w konkursie;
b) Podanie danych związanych z odbiorem nagrody ma charakter wymogu ustawowego – w przypadku odmowy ich podania nie będzie możliwy odbiór nagrody;
10. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane.
11. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.

JUŻ JEST DOSTĘPNA
kolejna płyta z 12. PROFESJONALNYMI PODKŁADAMI dla wokalistów i trenerów muzycznych
do wykorzystania podczas przesłuchań festiwalowych 13 kwietnia 2024 r.

Póki masz nadzieje /4:53/
muzyka: Jerzy Cierpiałek
tekst: Andrzej Sobczak
wykonanie: Wiktoria Gharibyan, Marika Brdękiewicz

Atramentowa piosenka o wakacjach /3:30/
muzyka: Wiesław Pieregorólka
tekst: Zbigniew Książek
wykonanie: Małgorzata Pilzak

Nas nie rozdzieli /3:28/
muzyka: Jerzy Dobrzyński
tekst: Zbigniew Książek
wykonanie: tercet ESENCJA – Weronika Grądzka, Laura Jasnos, Anna Kaniok

Naucz mnie uśmiechu /3:44/
muzyka: Maciej Szymański
tekst: Andrzej Sobczak
wykonanie: Zuzanna Dudek

Piosenka o marzeniach /2:58/
muzyka: Wiesław Pieregorólka
tekst: Zbigniew Książek
wykonanie: Aleksandra Szczygielska

Jesienna piosenka /3:32/
muzyka: Karol Dragan
tekst: Andrzej Zaucha
wykonanie: Zuzanna Ginko

Jak na lotni /4:42/
muzyka: Waldemar Świrgiel
tekst: Andrzej Sobczak
wykonanie: Iga Iwańska

Drzazgi /3:02/
muzyka: Zbigniew Górny
tekst: Krzysztof Jaślar
wykonanie: Gabriela Kurzac

Jeszcze w sercu radość /3:59/
muzyka: Jacek Mikuła
tekst: Wiesława Rosińska
wykonanie: Zosia Borowska

Wieczór nad rzeką zdarzeń /3:54/
muzyka: Janusz Koman
tekst: Jan Kondratowicz
wykonanie: zespół wokalny STUDIO ATUT – Zuzanna Idzikowska, Jakub Jarosik, Dominik Koziński, Nadia Krzyśko, Julia Nagórska, Oliwia Włodarska

Byłaś serca biciem /4:16/
muzyka: Jerzy Dobrzyński
tekst: Zbigniew Książek
wykonanie: Paulina Ładosz

Smakować świat /3:29/
muzyka: Jacek Malinowski
tekst: Krzysztof Drzewiecki
wykonanie: Lena Małodzińska

Dziękujemy Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy,  Stowarzyszenie Autorów ZAiKS,  MTJ,  XDISC S.A. vinyl and CD pressing plant,  Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu,  Stowarzyszenie SAWP.

OBEJRZYJ zdjęcia z koncertu laureatów MIT TON 2023 Piosneki Anny Jantar

Koncert laureatów obył się 2 czerwca 2023 r. w PROMIE KULTURY na Saskiej Kępie

OBEJRZYJ zdjęcia z przesłuchań festiwalowych MIT TON Piosenki Anny Jantar

Przesłuchania uczestników odbyły się 22 kwietnia 2023 r. w Domu Kultury Dorożkarnia, ul. Siekierkowska 28, Warszawa

OBEJRZYJ zdjęcia z koncertu laureatów MIT TON 2022 Piosenki Krystyny Kwiatkowskiej

Koncert laureatów obył się 28 listopada 2022 r. w warszawskim teatrze GULIWER
fot. Foto Elite / Weronika Pawłowska

OBEJRZYJ zdjęcia z przesłuchań festiwalowych MIT TON Piosenki Krystyny Kwiatkowskiej

Grupa ludzi stoi na scenie, w środku nastoletni chłopiec. Jeden z mężczyzn trzyma w dłoni duży czek na 1000 eur

Przesłuchania uczestników odbyły się 28 maja 2022 r. w Domu Kultury Dorożkarnia, ul. Siekierkowska 28, Warszawa

OBEJRZYJ zdjęcia z koncertu laureatów MIT TON 2020/21Piosenki Andrzeja Poniedzielskiego OBEJRZYJ czarno-białą sesja z próby i koncertu MIT TON Piosenki Andrzeja Poniedzielskiego

Koncert laureatów obył się 28 listopada 2021 r. w PROMie Kultury Saska Kępa

OBEJRZYJ zdjęcia z koncertu laureatów MIT TON 2019 Piosenki Czesława Niemena

Festiwal piosenki Mit Ton, na scenie grupa młodzieży.

Koncert laureatów obył się 15 listopada 2019 r. w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej i był transmitowany na żywo na antenie RDC

OBEJRZYJ zdjęcia z koncertu laureatów MIT TON 2018 Piosenki Katarzyny Gärtner

Zdjęcie przedstawia grupę ludzi na scenie. Starsza pani w środku grupy trzyma w rękach bukiet kwiatów.

Koncert laureatów obył się 23 listopada 2018 r. w Studio Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej i był transmitowany na żywo na antenie RDC

OBEJRZYJ zdjęcia z przesłuchań festiwalowych MIT TON 2018 Piosenki Katarzyny Gärtner

Przesłuchania uczestników odbyły się 20 października 2018 r. w Domu Kultury Dorożkarnia, ul. Siekierkowska 28, Warszawa

Koncert Laureatów Festiwalu MIT TON 2023 Piosenki Anny Jantar

Koncert odbył się 2 czerwca 2023 r. w PROMie Kultury Saska Kępa.

Koncert Laureatów Festiwalu MIT TON 2022 Piosenki Krystyny Kwiatkowskiej

Koncert odbył się 28 listopada 2022 r. w warszawskim Teatrze GULIWER.

Koncert Laureatów Festiwalu MIT TON 2020/21 Piosenki Andrzeja Poniedzielskiego

Koncert odbył się 28 listopada 2021 r. w PROMie Kultury Saska Kępa.

 

Koncert Laureatów Festiwalu MIT TON 2019 Piosenki Czesława Niemena

Koncert odbył się 15 listopada 2019 r. w Studio Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Koncert Laureatów Festiwalu MIT TON 2018 Piosenki Katarzyny Gärtner

Koncert odbył się 18 listopada 2018 r. w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Gościem honorowym wydarzenia była Katarzyna Gärtner.

ZAPRASZAMY na nasz kanał na YouTube

MIT TON 2023 Piosenki Anny Jantar

MIT TON 2022 Piosenki Krystyny Kwiatkowskiej

MIT TON 2020/2021 Piosenki Andrzeja Poniedzielskiego

MIT TON 2019 Piosenki Czesława Niemena

MIT TON 2018 Piosenki Katarzyny Gärtner 

TEN TON 2015 Piosenki Wojciecha Młynarskiego

TEN TON 2014 Piosenki Ewy Bem

TEN TON 2013 Piosenki Mieczysława Szcześniaka

TEN TON 2012 Piosenki Grażyny Łobaszewskiej

TEN TON 2011 Piosenki Maryli Rodowicz

TEN TON 2010 Piosenki Jarosława Kukulskiego

TEN TON 2009 Piosenki Marka Dutkiewicza

TEN TON 2008 Piosenki Seweryna Krajewskiego

TEN TON 2007 Piosenki Jacka Cygana

TEN TON 2006 Piosenki Jacka Cygana