Kategorie
Młodzież

MŁODZIEŻ

Grupa roześmianej młodzieży pozuje do zdjęcia, są wśród nich osoby o różnej przynależności etnicznejDom Kultury Dorożkarnia zaprasza wszystkie chętne i młode osoby do działania. Chcielibyśmy, żeby Dorożkarnia była dla młodzieży miejscem rozwoju pasji, zainteresowań, zdobywania nowych umiejętności i zawierania wartościowych relacji.

Zespół Dorożakarni z chęcia zaoferuje Wam wsparcie m.in. gdy:

chcesz zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności- w formie wystawy, koncertu, wydarzenia artystycznego (STARTER I LABOLATORIUM)

szukasz pomocy w organizacji festiwalu artystycznego w Twojej szkole (SIEĆ FESTIWALI MŁODYCH)

chcesz zostać wolontariuszem (zakładka Wolontariat)

szukasz miejsca, w którym możesz zdobyć doświadczenie w przyszłej pracy zawodowej

szukać wsparcia finansowego dla swojego pomysłu

Dziewczyna z mikrofonem w dłoniStarter to wspaniały start!

Projekt ma na celu wsparcie młodych artystów na początku ich drogi. Jeśli tworzysz, chcesz zaprezentować swoją pracę i zorganizować pierwszy spektakl, koncert, performance albo wystawę – to zgłoś się do Dorożkarni. Damy ci wsparcie przy stawianiu pierwszych kroków w świecie sztuki, udzielimy przydatnych wskazówek na przyszłość i oddamy miejsce, tak żebyś miałx okazję pokazać swój artystyczny talent!

Napisz: zofia.kacprzak@dorozkarnia.pl i wkrocz z nami w świat sztuki.

Pierwsze projekty zrealizował tutaj m.in. Tomasz Bagiński, Jakub Łukowski, Rafał Skalski.

Nastolatki oglądają wystawę zawieszoną na ścianie, jedna pokazuje coś na obrazie rękąPROGRAM LABOLATORIUM

Czy jesteś młodym artystą po debiucie? Czy od pierwszego pokazu/wystawy/koncertu/spektaklu upłynęło trochę czasu i czujesz, że stale się rozwijasz?

W Dorożkarni możesz pokazać swoje działania w ramach programu Laboratorium. To dzięki temu programowi możesz wykonać kolejny krok na ścieżce artystycznego rozwoju – czas na kolejną prezentację Twojej twórczości – może właśnie w Dorożkarni?

W ramach programu chcemy zapewnić nie tylko przyjazną przestrzeń, ale również wsparcie naszego zespołu przy realizacji Twojego przedsięwzięcia.

Napisz do nas na adres zofia.kacprzak@dorozkarnia.pl i wejdź na stałe do świata sztuki.