Register Now

Register Now

  • Skoro wstęp o kompoście mamy już za sobą, zapraszamy na drugie spotkanie Eko Klubu dotyczące miejskiej uprawy żywności.
    Porozmawiamy o tym, dlaczego miejskie rolnictwo, uprawa balkonowa czy osiedlowa są szczególnie ważne w dobie pandemii i zmian klimatycznych. Zastanowimy się nad zaletami lokalnej uprawy żywności poruszając kwestie społeczne, ekonomiczne i środowiskowe. Dotkniemy też kwestii długiej historii uprawy żywności na obszarze Siekierek.
    Oprócz kontekstu i przykładów różnych praktyk ogrodnictwa miejskiego, będziemy też dyskutować (z Wami) o tym jak możemy sadzić i pielęgnować warzywa i owoce na Siekierkach, i co najlepiej uprawiać na terenie miasta.
    Zapraszamy wszystkich, dla których ten temat jest świeży i ekscytujący, i oczywiście lokalnych ogrodników, którzy podzielą się z nami swoimi doświadczeniami i refleksjami na ten temat (w tym ogrodników balkonowych i mieszkaniowych).
    Do zobaczenia na Zoomie!
    Link na ZOOM:
    https://zoom.us/j/97938670741…
    Spotkania realizowane w ramach działania Miejsca Aktywności Lokalnej Siekierki w Domu Kultury “Dorożkarnia”.

Więcej wydarzeń

Letni Sztuk-Mix w Dorożkarni - sierpień

18/08/2025 - 22/08/2025

Dorożkarnia

Letni Sztuk-Mix w Dorożkarni - czerwiec/lipiec

30/06/2025 - 04/07/2025

Dorożkarnia

LARP Przerwany szlagier

31/05/2025 - 31/05/2025

Dorożkarnia

Check-Break - ogólnopolskie zawody breakdance

25/05/2025 - 25/05/2025

Amfiteatr Bemowskiego Centrum Kultury, ul. Raginisa 1

TeatRanek w Dorożkarni: Jaś i Małgosia - Duet JaHa

24/05/2025 - 24/05/2025

Dorożkarnia

Content | Menu | Access panel