Kategorie
Aktualności

Międzynarodowy projekt „Beyond Walls – Bridging Histories”

ZA MURAMI – HISTORIE ŁĄCZĄ. GŁOSY BUNTU I WOLNOŚCI MIĘDZY WARSZAWĄ A BERLINEM 

Czy masz między 18 a 30 lat i pasjonujesz się street artem?

Beyond Walls – Bridging Histories zaprasza Cię do połączenia Twojej aktywności artystycznej z historycznymi motywami w ramach 80. rocznicy Powstania Warszawskiego i dołączenia do dynamicznej społeczności uczestników projektu.

Towarzystwo Niemiecko-Polskie z Berlina wspólnie z Dorożkarnią zaprasza młodzież, aby wykorzystać tę wyjątkową okazję jako inspirację, aby współcześnie celebrować takie wartości jak odwaga, wolność i solidarność oraz zastanowić się, co ten moment historii oznacza dla młodych ludzi.

Termin: maj do września 2024

Grupa docelowa: Kreatywne umysły w wieku 18–30 lat, dla których street art to coś więcej niż tylko farba

Miejsca: dwa kulturowe tygle, dwie europejskie stolice, Warszawa i Berlin

Warsztaty z ekspertami: odkryj nowe perspektywy na warsztatach z profesjonalistami rangi międzynarodowej i doskonal swoje umiejętności artystyczne.

Dlaczego warto wziąć udział?

Trwały wpływ: Twoja sztuka stanie się nie tylko częścią kultury miejskiej, ale zostanie również uwieczniona w publikacji – trwałym świadectwie twojego talentu i zaangażowania.

Widoczność i uznanie: Oprócz bezpośrednich przeżyć, projekt oferuje długoterminowe uznanie twojej pracy – szansę, której nie powinieneś przegapić.

Beyond Walls – Bridging Histories to coś więcej niż projekt – to okazja, by pozwolić twojej sztuce mówić i być częścią ruchu, który przekracza granice. Czy jesteś gotów razem z nami pisać historię i budować most między przeszłością a teraźniejszością, aby z niezachwianą determinacją i nową perspektywą kroczyć w przyszłość? Czy jesteś gotów podjąć tę drogę?

Dorożarnia jest partnerem projektu. Głównym organizatorem jest Towarzystwo Niemiecko-Polskie w Berlinie.

Zapisy i więcej informacji dostępne na stronie: Za murami – historie łączą Głosy buntu i wolności między Warszawą a Berlinem., maj  – wrzesień 2024 (Towarzystwo Niemiecko-Polskie w Berlinie) (dpgberlin.de)

Projekt współfinansowany przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Fundację Sanddorfa.

Za murami - historie łączą. Głosy buntu i wolności. Ulotka informacyjna