Register Now

Register Now

 • Zapraszamy na niepowtarzalne widowisko przygotowane wspólnie przez środowisko mokotowskich domów kultury:

  Centrum Łowicka, Domu Kultury Dorożkarnia, Dom Kultury KadrMłodzieżowy Domu Kultury Mokotów, Służewski Domu Kultury oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej „70”.

  Na jednej scenie występują wyjątkowi artyści – dzieci, młodzież i dorośli – tancerze, wokaliści i aktorzy, którzy na co dzień kształcą się pod kierunkiem profesjonalistów w swoich domach kultury.

  Widowisko reżyseruje niezależny artysta – Bartosz Figurski.

  Art Mokotów dotychczas odbywał się w latach: 2007, 2008, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 (z powodu pandemii koncert przygotowaliśmy w wersji online) i 2022.

  Festiwal realizowany jest przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Mokotów.

  ART MOKOTÓW odbędzie się w Służewskim Domu Kultury, ul. Bacha 15.

  Obowiązują zaproszenia.

   

  Festiwal Art Mokotów to jednocześnie marka i historia Mokotowa. Wydarzenie, które pozwala w pełni pokazać, jak ciekawie można podchodzić do realizacji swoich pasji, twórczej, artystycznej ekspresji. Poprzez galę Art Mokotów młodzi artyści i artystki, animatorzy życia kulturalnego mają możliwość prezentacji swoich osiągnięć, a publiczność ma okazję poznać życie kulturalne dzielnicy.

  Młodzi ludzie coraz częściej wolny czas chcą spędzać w sposób kreatywny, szukając nowych wyzwań czy rozwijając swoje umiejętności. Podczas Festiwalu Art Mokotów najważniejsza jest sztuka i to, że właśnie poprzez nią wychowywane są kolejne pokolenia młodych ludzi. Cieszę się, że mokotowskie instytucje kultury umożliwiają pielęgnowanie pasji. Trzymam kciuki za naszych artystów i życzę powodzenia!

  Rafał Miastowski

  Burmistrz Dzielnicy Mokotów

  m.st. Warszawy

Content | Menu | Access panel