Register Now

Register Now

 • BEST OFF jest niemal pełnoletni! W tym roku zapraszamy Was na nasz festiwal już po raz 17. Ostatnie siedemnaście lat to czas w którym wiele wydarzyło się w polskim kinie niezależnym. Dlatego zdecydowaliśmy, że to także czas na zmiany u nas.

  Ze względu na ogromną ilość wspaniałych festiwali kina niezależnego, w których możecie uczestniczyć przez cały rok, niemal w każdym zakątku Polski, czujemy, że czas na nową formułę. W Domu Kultury Dorożkarnia, w centrum naszych działań zawsze stawialiśmy dzieci i młodzież oraz ich twórczy rozwój. Idąc za tą myślą od tego roku Best Off Festiwal zmieniamy na BEST OFF Przegląd Najlepszych Filmów Polskiego Kina Młodych. Chcemy skupić się na wspieraniu i promowaniu osób, które nie dotarły jeszcze do szkół filmowych, ale ich twórczość zasługuje na uwagę. Tak jak w ubiegłych latach, spotykając się na jeden wieczór w warszawskim kinie Luna, chcemy pokazać warszawskiej publiczności najlepsze z najlepszych filmów stworzonych przez młodych, obiecujących twórców, którzy zdobyli nagrody na festiwalach w całej Polsce. Niezmiennie ostateczną decyzję pozostawiamy w rękach publiczności, która podejmie decyzję, który z obejrzanych filmów jest the BEST OFF. Być może wpływ na Wasze wybory będą miały rozmowy z twórcami, których będziecie mogli wysłuchać po zakończeniu projekcji.

  Przez lata BEST OFF istnieje dzięki wspaniałej współpracy z Twórcami i Organizatorami znakomitych festiwali w Polsce m. in.: Folk Film Festiwal, Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych Off Cinema, Węgiel Film Festiwal, Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich „Młode Albatrosy”, Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich „KLAPS”, Solanin Film Festiwal, Bytom Film Festiwal, Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Dozwolone do 21”, Międzynarodowy Festiwal Filmowy “Zoom-Zbliżenia”, Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych “Młodzi i Film”.

   

  Pełna lista filmów prezentowanych w tym roku już wkrótce.

  Wstęp na festiwal: bezpłatne wejściówki do odbioru w Kinie Luna (ul. Marszałkowska 28).

   

   

Więcej wydarzeń

Debata oksfordzka online: Aplikacje randkowe przynoszą więcej szkód niż pożytków

07/11/2021 - 07/11/2021

fanpage Dorożkarni na Facebooku

Prawo głosu - Teatr MEST

07/11/2021 - 07/11/2021

Dorożkarnia

Rodzinne warsztaty ceramiczne

06/11/2021 - 06/11/2021

Dorożkarnia

#20latDorożkarni: Gdzie jesteś?- spektakl Teatru Fiakier

31/10/2021 - 31/10/2021

fanpage Dorożkarni na Facebooku

Seventh Heaven - spektakl Teatru Tańca Test

29/10/2021 - 29/10/2021

Dorożkarnia