Punkt widzenia – spektakl Teatru Tańca Test online

Punkt widzenia – spektakl Teatru Tańca Test online

Wstęp bezpłatny

Fanpage Dorożkarni na Facebooku

17/05/2020 - 17/05/2020 11:-00

Zostań w domu z kulturą!

Spektakl taneczny pokazujący inne punkty widzenia kobiet i mężczyzn na codzienne sprawy. Będzie to próba odpowiedzi na pytanie – czy i dlaczego różnią się od siebie? Ich punkt widzenia na przyjaźń, miłość, ale też na tak prozaiczne rzeczy jak jedzenie, czy sprzątanie. Czy porozumienie między dwiema płciami jest możliwe? Jak znaleźć wspólny język? Czy wystarczy wzajemny szacunek i zrozumienie odmienności?

W spektaklu poruszone są nie tylko ważne sprawy życiowe, tancerze w żartobliwy sposób opowiadają o przywarach i stereotypach kobiet i mężczyzn, a dopełnieniem tematu są teksty wykorzystanych w spektaklu piosenek.

Choreografia, kostiumy, charakteryzacja: Izabella Borkowska i zespół

Reżyseria, scenografia: Darek Sikorski

Tancerze: Łukasz Broniak, Katarzyna Gajewska, Aleksandra Hofman, Debora Łojko, Tomasz Łukawski, Paula Klajnowska, Maciej Oficjalski, Daniela Okuniewska, Aleksandra Olszewska, Marta Opilska, Agnieszka Senderowska.

Muzyka: Maria Peszek, Anita Lipnicka, Natalia Przybysz, Dominika Barabas, Kasia Nosowska, Mela Koteluk, Incarnations, Kamil Bednarek, Maciej Maleńczuk & Wojciech Waglewski, Jacek Bończyk, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Markowski, Michał Krauwurst, Pabloplavo.

Register Now

Register Now