Register Now

Register Now

  • Sztuka opowiada historię pewnej bardzo bogatej kobiety, która postanowiła zainwestować w polską kinematografię. Chce zrobić film wszech czasów pod tytułem Wielkie dzieło. Do pracy zatrudnia aktorki-seniorki, które poznaje podczas warsztatów teatralnych. Mając nieograniczone finanse podejmuje współpracę z najlepszą scenarzystką, która pisze scenariusz, inspirowany kultowymi scenami z polskich filmów: Rejsu, Hydrozagadki, Czterech pancernych i Dziewczyn do wzięcia. Do każdej ze scen, scenarzystka wprowadza znane postaci z  historii kinematografii (np. Charliego Chaplina czy Marylin Monroe).

    Wielkie dzieło to komedia, która ukazuje znane i lubiane sceny z polskich filmów z zupełnie nowej, zaskakującej perspektywy. Spektakl ma wartkie, dynamiczne tempo i  jest popisem aktorskim  11 utalentowanych pań, które pod okiem twórców z Fundacji Artystycznej ME/ST osiągają poziom bliski profesjonalistom, zachowując przy  tym świeżość i energię, która uwodzi widzów w każdym wieku.

    To już piąty spektakl zrealizowany przez Teatr Warszawa +50 pod opieką artystyczną twórców z Fundacji Artystycznej ME/ST.

Więcej wydarzeń

Content | Menu | Access panel