Kategorie
Projekty

ARCHIWUM GRUP PROJEKTOWYCH

 


 

BOOKMEJKERZY

BOOKMEJKERZY

BOOKMEJEKERZY to projekt od dzieci dla dzieci, którego efektem jest audiobook, audiobook niezwykły. W ciągu kilku miesięcy dzieci swój wolny czas zamieniły na ciężką pracę w DOROŻKARNI.

czytaj wszystko —>


 

HISTORY-PAINT

HISTORYPAINT.PL

Projekt dofinansowany przez Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu Patriotyzm Jutra. Projekt składa się z: konkursu plastycznego (w którym udział mogą wziąć dzieci i młodzież narodowości polskiej lub mający korzenie polskie, mieszkający poza granicami Polski), warsztatów i koncertu piosenki historycznej oraz pokonkursowych wystaw.
Patronat honorowy nad projektem objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.

www.historypaint.dorozkarnia.pl

 


 

KSIAZKOZAURY

KSIĄŻKOZAURY

KSIĄŻKOZAURY to projekt plastyczno-literacki adresowany do dzieci ze szkół podstawowych (8-12 lat). Celem jest „wyprodukowanie” przez każdego uczestnika własnej książki: napisanie tekstów literackich, wykonanie ilustracji do nich i oprawienie.

czytaj wszystko —>

 


 

KU-WISLE

KU WIŚLE

Projekt lokalny, jego nazwa wzięła się od nieformalnego, artystycznego stowarzyszenia miłośników Wisły w rejonie wału Zawadowskiego – GRUPY KU WIŚLE. Maja Filipowicz, Iwona Maj, Iga Sturlis-Szydłowska, Jerzy Rogala-Lewicki – są mieszkańcami i sympatykami Siekierek, a przede wszystkim artystami. Do 2005 roku działali osobno, wystawiając w kraju i zagranicą, publikując w prasie. Ich pierwsza wspólna wystawa odbyła się właśnie w 2005 roku, podczas piknikuWspólna ulica, wspólny stół.

czytaj wszystko —>