Eko Klub Siekierki vol. 1: KOMPOST – praktyka i filozofia

Eko Klub Siekierki vol. 1: KOMPOST – praktyka i filozofia

Wstęp bezpłatny

online

25/11/2020 - 25/11/2020 19:00

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Eko-Klubu Siekierki na temat kompostowania. Dowiemy się skąd pomysł kompostowania, dlaczego jest taki dobry, jak robić to w domu czy swoim małych ogródku.

Eko-Klub Siekierki to spotkania online (mamy nadzieję, że niebawem na żywo), które mają przygotować nas do działania na wiosnę w Siekierkowskim Ogrodzie Sąsiedzkim.

Co to za ogród? Na razie to kawałek łąki za boiskiem na ul. AK Północ zarośnięty nawłocią, ale jesteśmy w trakcie pozyskiwania zgód od miasta na działanie i mamy nadzieję o tę łąkę zadbać i zrobić z niej piękny ogród warzywno-zielarsko-dekoracyjny.

Szukamy i zapraszamy chętnych do wspólnego uczenia się nowych rzeczy o ekologii/hodowli żywności, a później sprawdzania ich w praktyce 😉

Póki co jesteśmy we trzy: Ola (artystka, pasjonatka permakultury), Ola (pasjonatka zielarstwa) i Julia (pasjonatka natury i działań społecznych), ale pewnie nie poradzimy sobie same z całym kopaniem, plewieniem i podlewaniem (ba, nawet nie chcemy sobie poradzić), więc przydacie nam się!

ZAPRASZAMY!
Link na ZOOM:
https://us02web.zoom.us/j/84702158633?pwd=ZmVkK3Y0bitBNXlrZW1oeXpqRm5QUT09

Register Now

Register Now