Register Now

Register Now

 • Koncert dla Mai Kapłon.

  Maja 2 lata temu spełniła jedno ze swoich najskrytszych marzeń, występując w finale programu The Voice of Poland. Jej głos dotarł do wielu osób, a dużej części widzów przypadł też do gustu. Dzisiaj słuchać go na żywo może jedynie jej poduszka i cztery ściany pokoju, w którym jest praktycznie uwięziona… Tak bardzo chciałaby śpiewać, ale teraz musi z całych sił wołać o ratunek! Kiedy 4 lata temu przeszła 18. operację kręgosłupa, miała ogromną nadzieję, że ta osiemnasta będzie już ostatnią.(…)  Metalowy pręt pękł,  przykuwając ją do łóżka. Jedyną szansą na powrót do sprawności i normalnego życia stała się okrutnie droga operacja w USA. Jej zdrowie wyceniono na ponad 5 milionów złotych…

  Pomysłodawczynią i inicjatorką koncertu jest Agnieszka Pakoca. Do udziału zaprosiła: artystów projektu „Żmichowska Śpiewa”, Julia Woźnica, Jan Pentz, zespół „All the Same”, zespół „Maria”, Magdalena Wasylik i inni zaprzyjaźnienia artyści. – repertuar dowolny (cover’y i utwory własnego autorstwa).

  Będzie też licytacja fantowa – przedmioty, usługi ofiarowane przez osoby prywatne oraz firmy, m.in: Voucher (na sesję fotograficzną, usługi kosmetyczne, usługa wynajęcia animatora dziecięcego), rzeczy z autografami znanych osobowości itp.

  Będzie też sprzedaż charytatywna ciast/ciastek i napojów (typu kawa, herbata) itp. – wyroby do kawiarenki będą zrobione i ofiarowane przez wolontariuszy i osoby, które zgłosiły chęć takiej pomocy.

   

   

Więcej wydarzeń

Letni Sztuk Mix w Dorożkarni - sierpień

22/08/2022 - 28/08/2022

Dorożkarnia

Tai Chi w wakacje

12/07/2022 - 23/07/2022

Dorożkarnia

Gordonki w wakacje z Karoliną Błasik

05/07/2022 - 26/07/2022

Dorożkarnia

Letni Sztuk-Mix w Dorożkarni

27/06/2022 - 01/07/2022

Dorożkarnia