Kategorie
Uncategorized

Grupa taneczna STEP – projekty międzynarodowe

 


4. INTERNATIONAL DANCE COMPETITION, Mediolan, Włochy 2013

Duet Zofia Rychłowska i Maja Lipiec zajął 2 miejsce w kategorii modern – senior. Dziewczęta ze STEPu zaprezentowały choreografię Izy Borkowskiej „Libertango”.

GLOBAL EDUCATION FESTIWAL, Sanremo, Włochy 2010

Grupa Tańca Nowoczesnego STEP startowała w 9 INTERNATIONAL FESTIVAL OF DANCE FOR SCHOOLS (organizowanego w ramach GEF). GEF to Międzynarodowy Festiwal Twórczości Szkół, który w tym roku odbył się w dniach 21-25 kwietnia 2010 r. Grupa zdobyła I miejsce – Różowego Delfina za układ Sou may run on oraz GRAND PRIX – Srebrnego Delfina festiwalu tanecznego.

DUBRAVA CULTURAL CENTRE

STEP od 2009 r. współpracuje z chorwacką grupą TOUCH z Dubrava Cultural Centre z Zagrzebia. W maju wspólnie rozwijali się artystycznie pracując w Warszawie a we wrześniu dorożkarniowa młodzież wyjechała do Chorwacji. Tam uczestniczyli w warsztatach teatralnych i tanecznych, uczyli się technik oddechowych i głosowych z Mariną Petkovic-Liker (aktorka, pedagog i dramaturg), zaprezentowali na scenie swój program artystyczny a wspólnie z grupą teatralną z Drama Studio przygotowali przedstawienie. Ale to dopiero początek współpracy, młodzi z Polski i z Chorwacji mają już pomysły na realizację kolejnych przedsięwzięć. W chorwackich mediach ukazał się nawet artykuł o STEP-ie.

http://www.vecernji.hr


STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego STEP - Grupa Tańca Nowoczesnego