Register Now

Register Now

 • Przyszedł czas na świętowanie!

  W zeszłym roku Dorożkarnia obchodziła 20-lecie istnienia, a Teatr Muzyczny Pantera obchodził 35. urodziny. Obchodziliśmy jubileusz przez półtora roku, a Benefis Absolwentów jest zakończeniem naszych obchodów. Zapraszamy wszystkich absolwentów i absolwentki Teatru Pantera i grup kontynuujących jego działalność w Dorożkarni na uroczysty BENEFIS.

  Spotkanie zainauguruje premiera filmu dokumentalnego „600 m2 wspomnień”. Jest to film o miejscu, w którym uczyliśmy się być razem, przeżywaliśmy radości i porażki, negocjowaliśmy zasady i dyskutowaliśmy z dyscypliną, badaliśmy granice swoje i innych… Przy okazji uczyliśmy się śpiewać, tańczyć, stepować, być na scenie. Film opowiada jak ten sposób wychowania na nas wpłynął. Przypomina dziecięce historie i pokazuje jakie mają przełożenie na dzisiejszą rzeczywistość. Do realizacji filmu zaprosiliśmy dwie artystki wizualne – Martę Bogdańską i Karolinę Sobel, które spojrzały na historie absolwentów z zewnątrz, zadały ważne pytania i stworzyły opowieść o tym kim byliśmy i gdzie teraz jesteśmy.
  Marta i Karolina są nominowane do tegorocznych Paszportów Polityki!

  Po filmie będzie okazja posłuchać anegdot naszych instruktorów, powspominać i posłuchać co się zmieniło od czasu, kiedy widzieliśmy się ostatni raz, przegryźć domowe ciasto. Będzie też okazja zaśpiewać i zatańczyć piosenki ze spektakli.

  𝐏𝐥𝐚𝐧 𝐁𝐞𝐧𝐞𝐟𝐢𝐬𝐮:
  18:00 premiera filmu „600 m2 wspomnień”
  19:10 rozmowa po projekcji z pedagogami artystycznymi
  19:40-20:10 przerwa na rozmowy i poczęstunek. Mile widziane własne wypieki!
  20:10-21:00 wspólne, grupowe wykonywanie fragmentów spektakli i koncertów Teatru Pantera i Dorożkani. Jeśli chcesz się zaangażować napisz do: katarzyna.sztarbala@dorozkarnia.pl
  21:00-22:00 wolny mikrofon, czyli dorożkarniowe karaoke. Będzie można spontanicznie wejść na scenę i zaśpiewać, zatańczyć utwory z przygotowanej listy.

  𝐒𝐩𝐨𝐭𝐤𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐨𝐝𝐛ę𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐬𝐢ę 𝐰 𝐃𝐨𝐦𝐮 𝐊𝐮𝐥𝐭𝐮𝐫𝐲 𝐊𝐚𝐝𝐫 𝐩𝐫𝐳𝐲 𝐮𝐥. 𝐑𝐳𝐲𝐦𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝟑𝟐 𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐢𝐞.
  To jest nowa siedziba Domu Kultury Kadr przystanek dalej od starego.

  𝐏𝐫𝐨𝐬𝐢𝐦𝐲 𝐨 𝐩𝐨𝐭𝐰𝐢𝐞𝐫𝐝𝐳𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐮𝐜𝐳𝐞𝐬𝐭𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐚 𝐝𝐨 𝟐𝟔.𝟏𝟐.𝟐𝟎𝟐𝟏 𝐫. 𝐧𝐚 𝐚𝐝𝐫𝐞𝐬 𝐞𝐦𝐚𝐢𝐥: 𝐤𝐚𝐭𝐚𝐫𝐳𝐲𝐧𝐚.𝐬𝐳𝐭𝐚𝐫𝐛𝐚𝐥𝐚@𝐝𝐨𝐫𝐨𝐳𝐤𝐚𝐫𝐧𝐢𝐚.𝐩𝐥.

  𝐙𝐚𝐩𝐫𝐚𝐬𝐳𝐚𝐦𝐲 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐚𝐛𝐬𝐨𝐥𝐰𝐞𝐧𝐭ó𝐰 𝐢 𝐚𝐛𝐬𝐨𝐥𝐰𝐞𝐧𝐭𝐤𝐢 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐛𝐥𝐢𝐬𝐤ą 𝐃𝐨𝐫𝐨ż𝐤𝐚𝐫𝐧𝐢 𝐫𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧ę. 𝐋𝐢𝐜𝐳𝐛𝐚 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜 𝐨𝐠𝐫𝐚𝐧𝐢𝐜𝐳𝐨𝐧𝐚!

ul. Rzymowskiego 32

Więcej wydarzeń

Letni Sztuk-Mix w Dorożkarni - sierpień

19/08/2024 - 23/08/2024

Dorożkarnia

Letni Sztuk-Mix w Dorożkarni - czerwiec

24/06/2024 - 28/06/2024

Dorożkarnia

Mały Książę - pokaz Teatru START - premiera

07/05/2024 - 07/05/2024

Dorożkarnia

Content | Menu | Access panel