Register Now

Register Now

 • Wymienialnia to wydarzenie sąsiedzkie podczas którego każdy może przynieść i przekazać ubrania oraz dodatki, a w zamian wziąć coś dla siebie. Często nie wiemy co zrobić z ubraniami, których już nie nosimy. Dajmy im drugie życie, oddając je komuś innemu. Przy okazji poznajmy się po sąsiedzku i zawalczmy o naszą planetę wcielając w życie ideę „zero waste”.
  Nastał dobry moment, by przewietrzyć swoją szafę i przygotować ją na wiosnę i lato. Zmiana noszonego rozmiaru czy stylu ubierania często powoduje konieczność wymiany garderoby – w całości lub jej elementów. Kurtki, płaszcze, spodnie, bluzki, spódnice, koszule, sukienki czy akcesoria, które nie będą już dłużej używane, można przynieść do Dorożkarni żeby zamienić je na inną rzecz z mieszkańcami Siekierek.

  Wymiana obejmie zarówno rzeczy damskie, męskie i te dla dzieci. Na miejscu zostaną ustawione wieszaki i stoły, żeby móc dobrze wyeksponować przekazane do wymiany rzeczy i wygodnie wszystko obejrzeć.

  Akcja wymiany ma również na celu wsparcie osób potrzebujących z Ukrainy. Rzeczy, które nie znajdą swoich nowych właścicieli, zostaną przekazane potrzebującym.
  Aby przynieść ubrania wystarczy zapisać się przez stronę Dorożkarni i wypełnić formularz zgłoszenia. Można też przyjść nie przynosząc nic do wymiany.

  ZGŁOŚ UDZIAŁ!
Content | Menu | Access panel