Register Now

Register Now

 • Warsztaty tworzenia chorągwi, flag, proporców i masztów rozpoczną sobotni DZIEŃ OTWARTY w Dorożkarni. KOROWÓD RÓŻNORODNOŚCI.

  Zapraszamy dzieci (od lat 5) wraz z rodzicami. Będziemy robić piękne siekierzyska – czyli maszty dla chorągwi, flag i proporców. Każda uczestniczka i każdy uczestnik otrzyma swój „kij” i materiały do jego ozdobienia. Potem tylko zamontuje flagę lub proporzec i wspólnie będziemy mogli wyruszyć w korowodzie uliczkami Siekierek wraz z zespołem Wah Wah Braz.

  Warsztaty poprowadzi Marta Szypulska.

  O prowadzącej: mieszka na trasie Poznań-Warszawa-Lublin, pracuje wszędzie. Krawcowa i absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii ze specjalizacją Projektowania Ubioru. Swoje działania artystyczne kierunkuje w stronę projektowania unikatowych przedmiotów i ubioru. Inspiracje czerpie z futurystycznych wizji i świata natury. Obecnie realizuje się w projektowaniu kostiumów teatralnych, krawiectwie personalnym oraz w tworzeniu form na miarę performatywnych potrzeb.

  Udział w warsztatach jest bezpłatny.
  Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

Więcej wydarzeń