Register Now

Register Now

 • Warsztat MOJE CIAŁO – MÓJ DOM, odbędzie się tym razem pod hasłem „CO Z TYM BRZUCHEM?” a do tego w Międzynarodowym Dniu Pilates, który przypada zawsze w pierwszą sobotę maja.

  Każda osoba, duża czy mała, brzuch posiada: większy – mniejszy, umięśniony – wypukły, lecz bardzo rzadko taki, jak ze zdjęć np. z Instagrama. Uroczy u bobasów, wywołuje skrajne emocje w późniejszych latach, mało kto w pełni akceptuje wygląd swojego brzucha a szczególnie przodują w tym kobiety. Metoda Pilates, na której opiera się warsztat MOJE CIAŁO – MÓJ DOM angażuje do pracy wszystkie partie brzucha, w tym rzadko uruchamiane mięśnie głębokie oraz mięśnie poprzeczne, które decydują o ostatecznym wyglądzie okolic pasa.

  Podczas warsztatu poznamy możliwości własnego ciała i technikę wykonania ćwiczeń, bo liczy się jakość a nie ilość powtórzeń.

  Nazywam się Izabella Borkowska, chciałabym się podzielić podczas warsztatu swoja wiedzą i doświadczeniem, stworzyć bezpieczną przestrzeń do zrozumienia siebie i swojego ciała. Warsztat MOJE CIAŁO – MÓJ DOM – „Co z tym brzuchem?” to proces uczący siły wewnętrznej i zewnętrznej a połączona z nim metoda Pilates może stać się pomocą w akceptacji ciała, jego odczuwania i tożsamości. Jeśli masz jakąkolwiek wątpliwość, o tym jak odczuwasz czy postrzegasz swoje ciało – przyjdź na warsztat MOJE CIAŁO – MÓJ DOM! Razem, spróbujemy zbudować fundamenty tego „domu”. Nie jest istotne jakie masz doświadczenia życiowe, nieważne co dzieje się z Twoim ciałem – ważne, że chcesz zmiany i wiedzy.

  Czekam na Ciebie – Iza

  Co zabrać? Wygodny, niekrępujący strój/ ciepłą bluzę lub kocyk/wodę do picia/ciepłe skarpetki/ ręcznik, jeśli chcesz go położyć na macie.

  cena: 40 zł
  liczba miejsc: 10
  czas trwania: 1,5 godz.

  ZAPISZ SIĘ!