Register Now

Register Now

 • Jeśli masz jakąkolwiek wątpliwość, o tym: jak odczuwasz, oceniasz czy postrzegasz swoje ciało, to zapraszamy na warsztat „MOJE CIAŁO – MÓJ DOM: Pilates a jak postrzegasz swoje ciało?”.

  Warsztat (oparty na metodzie Pilates) będzie czasem skupienia się na sobie, oddechu, odczuwania mocnych i słabych stron ciała. To moment na poznanie własnych możliwości, „skomunikowaniu się” z ciałem i przejęcia odpowiedzialności za swoją fizyczność. Najważniejszym celem warsztatu będzie jednak próba REALNEGO spojrzenie na swoje ciało, bez wstydu, oceny czy porównań.
  Żyjemy w czasach, w których to media społecznościowe kreują wyobrażenia o naszej atrakcyjności. Często, przywiązując ogromną wagę do wyglądu, przeglądamy się sobie w „krzywym” zwierciadle i trudno przez to nawiązać zdrowy kontakt ze swoim ciałem. Przeglądamy się w oczach ludzi, szukając akceptacji i przejmując opinię innych osób o sobie, zaczynamy się porównywać i krytycznie oceniać.

  Czy masz do siebie szacunek i lubisz się niezależnie od tego, czy Twoja sylwetka pasuje do aktualnych trendów? Pozwól dopuścić do głosu mądrość własnego ciała, warsztat „MOJE CIAŁO – MÓJ DOM: Pilates a jak postrzegasz swoje ciało?” może Ci w tym pomóc. Postaramy się razem odnaleźć drogę do zachowanie większego do siebie dystansu i zrozumienia jak wykonywać ćwiczenia metody Pilates, by nie stosować „przemocy ruchowej” wobec własnego ciała. To droga z zaakceptowaniem asymetrii, bólu czy niedoskonałości, nie traktowania ciała jak przeciwnika.

  Warsztat poprowadzi Izabella Borkowska – nauczycielka metody Pilates, choreografka i pedagożka tańca.

  Chciałabym podzielić się z Tobą swoja wiedzą i doświadczeniem, stworzyć bezpieczną przestrzeń do zrozumienia siebie i swojego ciała. Warsztat „MOJE CIAŁO – MÓJ DOM: Pilates a jak postrzegasz swoje ciało?”. Nie jest istotne jakie masz doświadczenia życiowe, nieważne co dzieje się aktualnie z Twoim ciałem – ważne, że chcesz zmiany i wiedzy. Ćwiczenia metody Pilates, są niemal dla każdego i jest to uniwersalny, funkcjonalny zestaw ćwiczeń wzmacniający wszystkie mięśnie ciała, działający powięziowo, poprawiający posturę i nastrój. Metoda, stworzona przez Josepha Pilatesa, pomaga zintegrować ciało i umysł, pozwala wykonywać ćwiczenia ze zrozumieniem i akceptacją, czując świadomość i potrzeby ciała. Warsztat „MOJE CIAŁO – MÓJ DOM” to proces uczący siły wewnętrznej i zewnętrznej a połączona z nim metoda Pilates może stać się pomocą w akceptacji ciała, jego odczuwania i tożsamości. Czekam na Ciebie – Iza

  Koszt udziału w dwugodzinnym warsztacie – 100 zł.
  Liczba miejsc: 10.
  Termin: 25 listopada 2023, godz.17.00 – 19.00

  Co zabrać? Wygodny, niekrępujący strój/ ciepłą bluzę lub kocyk/wodę do picia/ciepłe skarpetki/ ręcznik, jeśli chcesz go położyć na macie.

  ZAPISZ SIĘ!
Content | Menu | Access panel