Register Now

Register Now

 • Świadome podejście do własnego ciała wspiera procesy twórcze i wyrażanie siebie. Pozwala nam lepiej zrozumieć samych siebie, nasze relacje z otoczeniem, eksplorować świat, podejmować decyzje. Warsztaty i treningi “Myślenia ciałem” służą doświadczeniom i twórczym eksperymentom w tym obszarze.

  Najbliższy warsztat będzie okazją do rozwijania i pogłębiania świadomości swojego ciała pod okiem doświadczonej trenerki języka ruchu i oddechu – Zuzy Sikorskiej. Będzie dostosowany do indywidualnych możliwości ruchowych.

  Udział jest bezpłatny, ale konieczne są zapisy – e-mail: damian.kalita@dorozkarnia.pl

  Każda osoba zapisana otrzyma link do spotkania na platformie ZOOM.

  Informacja o prowadzącej:
  Zuza Sikorska – certyfikowana trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem. Założycielka Bodythinking. Zajmuje się przywracaniem perspektywy cielesnej do kultury i życia ludzi. Prowadzi warsztaty, pracuje indywidualnie, występuje na konferencjach i festiwalach, współpracuje przy tworzeniu wystaw.
  Projektuje doświadczenia, dzięki którym ludzie mogą nie tylko zrozumieć ale też ucieleśnić zdobywaną wiedzę. Wychodząc od metod takich jak analiza ruchu (LBMS), terapia tańcem i ruchem (DMT), metoda świadomego oddechu (Breath Integration), wiedza ze świata neuronauki, tworzy autorską metodę pracy Bodythinking. Współpracuje z instytucjami, organizacjami pozarządowymi i firmami m.in. z ASP w Warszawie, Festiwalem Myśli Abstrakcyjnej, Fundacją Kobiety Bez Diety, Instytutem Dobrej Śmierci.

Więcej wydarzeń

III Święto Siekierkowskich Pasjonatów

24/04/2024 - 24/04/2024

Dorożkarnia

Mam to! - konkurs taneczny

23/04/2024 - 23/04/2024

Dorożkarnia

Rodzinne warsztaty ceramiczne

21/04/2024 - 21/04/2024

Dorożkarnia

Babel - spektakl Teatru Tańca JAZZ

21/04/2024 - 21/04/2024

Dorożkarnia

Content | Menu | Access panel