Konkursy i festiwale

 


 

ANIOŁ

ANIOŁ

Ogólnopolski konkurs na anioła jest organizowany przez Dorożkarnię od 2001 roku. Prace na konkurs mogą wykonać dzieci i młodzież w wieku 4 – 16 lat

www.aniol.dorozkarnia.pl


 

bestoff_logo

BEST OFF

Best Off jest prezentacją tego, co było najlepsze w minionym roku w niezależnej polskiej produkcji filmowej. Best Off jest festiwalem festiwali, bowiem pokazujemy filmy nagrodzone na największych ogólnopolskich festiwalach filmów niezależnych

www.bestoff.dorozkarnia.pl

 


 

SPONTAN

SPONTAN

Celem imprezy jest popularyzacja różnorodnych form ruchowo-tanecznych wśród dzieci imłodzieży, artystyczna konfrontacja dorobku amatorskich dziecięcych i młodzieżowych zespołów tańca i ruchu, doskonalenie umiejętności warsztatowych uczestników oraz nawiązywanie współpracy między ośrodkami kultury.

www.spontan.dorozkarnia.pl

 


 

SZOPKA

SZOPKA

Zapraszamy rodziny z Mazowsza do wykonania swojej szopki i przywiezienia jej do Dorożkarni…Pragniemy, aby ten stary zwyczaj wykonywania szopek, był nadal żywy i aby wspólna praca nad budową domku Świętej Rodziny połączyła Wasze rodziny jeszcze mocniej w oczekiwaniu na najpiękniejsze święta w roku, na Boże Narodzenie.

www.szopka.dorozkarnia.pl

 


 

TENTON

TEN TON

Dorożkarniowy Festiwal ma sprawić, że kolejna porcja wyjątkowych piosenek zostanie „otrzepana z kurzu zapomnienia”. Prezentowane utwory przetrwały próbę czasu. Teraz będą żyły nie tylko w naszej pamięci nowym życiem i będą mogły podobać się nowym pokoleniom.

www.tenton.dorozkarnia.pl


 

ZDERZENIA-TEATRALNE

ZDERZENIA TEATRALNE

Zderzenia Teatralne to projekt, którego celem jest konfrontacja dorobku teatrów młodzieżowych działających w małych ośrodkach w Polsce. Główną jego część stanowi Ogólnopolski Przegląd Teatrów Amatorskich – czyli prezentacje sceniczne wszystkich zaproszonych grup.

www.zderzenia.dorozkarnia.pl


rozowy-RGBKonkurs Filmowy

<< czytaj wszystko


granatowy-RGBKonkurs Taneczny

<< czytaj wszystko

 


 

mm3 (2)MOJA MAMA – konkurs plastyczny dla przedszkoli z  Siekierek i Czerniakowa

<<czytaj wszystko

 

 

 


history art plakat

KONKURS DLA MŁODZIEŻY POLONIJNEJ

 

<< czytaj wszystko